Prodejní stánek SALES

Nový produkt

Představujeme Vám prodejní dřevěný stánek SALES, který je vyhotoven z odolného - 28 mm - širokého dřeva, pro větší bezpečí Vašeho zboží. Domek má rozměry 2,5 x 2,5 m, přičemž půdorys je 2,35 x 2,35 m. Nabízí tak 5,5 m2 plochy. Stánek je nabízen v základu bez podlahy.

Více informací

Vyrobíme za 7 dní

33 800 Kč s DPH

Parametry

Velikost 250 x 250 x 220 cm
Půdorys 235 x 235 cm
Okno ANO 1x (200 x 90 cm)
Dveře ANO 1x (80 x 180 cm)

Více informací

Prodejní stánek je vyhotoven bez průhledných oken pro větší bezpečí Vašeho zboží. Prodejní/výdejní okénko je kryto skládací horizontální okenicí, jejímž otevřením vznikne výdejní pult. Okénko je zabezpečeno dvěma petlicemi.

V základu je střecha chráněna asfaltovou krytinou. Pro případnou změnu typu krytiny, či dodání včetně podlahy (ztracené bednění, betonová deska,dřevěná v různých kvalitách atd.) nás neváhejte kontaktovat.

Doporučujeme nechat si provést natření lazurou, nátěr probíhá před samotným sestavení/expedicí domku, máte tak 100% jistotu že barva je nanesena opravdu ve všech spárách a domek je tak kvalitně chráněn.

Stánek je k okamžitému odběru a vzorovou stavbu si u nás můžete kdykoliv prohlédnout. Domek se dodává v jednotlivých částech. Součástí dodávky je i instalační materiál. Není nutné nic dokupovat.

Doporučujeme využít naší dopravu a montáž, dostane se Vám tak komplexních služeb a garance kvality.